wtorek, 9 lipca 2013

Czym czyścić jajka?

Te z Was które śledzą mojego bloga wiedzą, że bardzo przypadły mi do gustu jajka Beauty Blender. Aplikacja podkładu stała się niezwykle prosta ale przyszła też konieczność codziennego mycia gąbeczki. Przerobiłam już cztery sztuki i przy zakupie ostatnich skusiłam się na zestaw z płynem czyszczącym.

Opakowanie pomimo pompki która zazwyczaj mnie denerwuje, jest bardzo wygodne.
Wydawałoby się, że jest to produkt całkowicie zbędny ale tak nie jest. Płyn jest wydajny, zdecydowanie łatwiej usunąć przy jego pomocy trwałe produkty do makijażu. Szampon lub mydło nie radzą sobie tak dobrze z zabrudzeniami. Ale nie to jest najważniejsze. Ten płyn znacznie przedłuża trwałość jajeczek. Kiedy czyściłam gąbki szamponem lub mydłem to przy codziennym używaniu wytrzymywały maksymalnie 4 miesiące. Ten płyn przedłużył żywotność jajka dwukrotnie.

W chwili obecnej testuję gąbki udające BB jednak jeśli wrócę do oryginalnych różowych jajeczek to ponownie wybiorę zestaw z tym płynem.

Płyn świetnie oczyszcza również pędzle. 

Jakie jest Wasze zdanie? Jesteście za takim płynem czy nie widzicie różnicy?


4 komentarze:

 1. Mam ten plyn, uzywam go co jakis czas, a na co dzien najlepiej moje jajo domywa sie mydlem Aleppo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jeszcze nie próbowałam. Jak mi się skończy płyn to kupię to mydło.

   Usuń
 2. Swoje jajco szoruję mydłem, ale coś czuję że faktycznie skraca jego żywot. Następnym razem zdecyduję się na zestaw z płynem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kupiłam taki zestaw w jakiejś promocji. Warto spróbować bo zwykłe mydło skraca jego żywot :(

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...