wtorek, 8 października 2013

MAC, Mineralize Skinfinish Natural

Puder osławiony na amerykańskim YT. Długo mnie do niego nie ciągnęło. Sięgnęłam po niego dopiero w chwili gdy potrzebowałam lekko kryjącego pudru do nałożenia na szybko w dni w które pracuję w domu. 

Kosmetyk zamknięty w typowym dla MAC opakowaniu, jest wygodne i ładne. Nakładam go pędzlem kabuki lub Buffing Brush z RT. Nakłada się łatwo i szybko, nie tworzy maski ale trzeba go nakładać na skórę suchą, mam tu na myśli to, że krem musi się idealnie wchłonąć bo inaczej podkreśla pory. Nie rozumiem jak to możliwe, że większość dziewczyn na YT używa go na podkład. Dla mnie to jest podkład bo dość mocno kryje. Nie matuje, trzeba użyć na niego odrobinę pudru matującego. Trwałość jest świetna, cały dzień bez problemu. Idealnie sprawdzał się w zimie i latem podczas największych upałów. 

Jest bardzo, bardzo wydajny. Używam go od stycznia po kilka razy w tygodniu i dopiero niedawno sięgnęłam dna. Bardzo poważnie rozważam ponowny zakup chociaż najpierw zorientuję się jak wyglądają takie produkty w innych markach. Możecie mi coś polecić?

4 komentarze:

  1. Też się na niego czaję:) Może jeszcze w tym roku kalendarzowym będę w Warszawie to pójdę go na żywo pomacać:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie jestem w stanie polecić Ci nic konkretnego, ale dzięki że Ty mi podpowiedziałaś fajny kosmetyk :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...